Минулої п’ятниці парафіяни Української православної церкви с.Язлівчик зібралися на чергову толоку. За місяць у них храмовий празник –Михайла , а саме тим іменем Святого архистатига Михаїла колись давно їхні предки нарекли свою святиню.
Отже, клопотів вистачає, але насамперед парафіяни хочуть належно облагородити територію коло церкви.
![](http://xn----9sbjqqonn2q.xn--j1amh/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221019_094453-1024x768.jpg)
Коли мова заходить про озеленення, односельці згадують про Бродівський лісгосп. Він завжди виручить. І на цей раз також. Тим паче, що там працює багато працівників лісгоспу та головний бухгалтер Михайло Дідик. Власне, він і доставив до рідного села всю цю «зелену красу», яку лісівники виростили . А серед неї –туї для живоплоту. Було висаджено 50 штук туї Вагнера.
При сонячній погоді робота кипіла. Працювала церковна громада.. Була тут присутня й інженер лісових культур лісгоспу Лідія Кінаш, готова в будь-який момент надати свою консультацію з приводу кожного саджанця.
![](http://xn----9sbjqqonn2q.xn--j1amh/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221019_094657-1024x768.jpg)
Парафіяни Язлівчика переконані, що спільними зусиллями якнайкраще буде виглядати церковне подвір’я.